Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Asystent ds. Aktuarialnych w zespole ASEC Global Actuarial Solutions

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

·  Utrzymanie i rozwój modeli wymogu kapitałowego oraz modeli wyceny aktywów finansowych
·  Implementacja nowych funkcjonalności, poprawa dokładności obliczeń, automatyzacja procesów
·  Analiza metodologii pod kątem zgodności z wymogami Solvency II, z naciskiem na ryzyka rynkowe i wycenę instrumentów finansowych
·  Projektowanie i tworzenie nowych aplikacji
·  Przeprowadzanie projekcji finansowych w oparciu o zaawansowane modele aktuarialne
·  Walidowanie wyników na poziomie całej Grupy Aviva
·  Kodowanie i programowanie w narzędziach takich jak Excel VBA, R, Python czy Prophet
·  Rozwój w kilkumiesięcznych cyklach projektowych zapewniających różnorodność zadań
·  Pracę w ramach tzw. Modelu Wewnętrznego (ang. Internal Model)

Dla nas ważne są:

·  Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
·  Zainteresowania związane z tematyką aktuarialną i zawodem aktuariusza
·  Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
·  Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność
·  Dodatkowym atutem będzie: zdane lub w trakcie zdawania egzaminy aktuarialne
·  Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

·  Umowa o pracę
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

·  Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Program akcji pracowniczych
·  Dyżury lekarza w biurze
·  Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
·  Możliwość pracy zdalnej
·  Dostęp do platfom e-learningowych
·  Brak oficjalnego dress code’u
·  Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory