Offers “Allianz”

New Allianz

Starszy Analityk Danych (f/m/d)

  • Warszawa, POLAND

Job description

Twój zakres obowiązków:

•    Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedażowych dla wszystkich kanałów dystrybucji

•    Wsparcie w budowaniu, utrzymywaniu i rozwoju systemów raportowych i baz danych niezbędnych do raportowania sprzedaży

•    Budowanie raportów rozliczeniowych związanych z systemem wynagradzania sieci dystrybucji zgodnie z założeniami i regulacjami
•    Przygotowywanie analizy sprzedażowych, wizualizacji wyników i rekomendacji biznesowych
•    Planowanie celów dla sieci sprzedaży, tworzenie prognoz sprzedaży i modeli symulacyjnych zgodnie z założeniami i rekomendacjami
•    Przygotowywanie raportów dla podmiotów regulacyjnych, regionu i grupy wraz z ustaleniem wszelkich założeń i definicji
•    Współpraca z siecią sprzedaży i działem hurtowni danych

Nasze wymagania:

•    Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia / metody ilościowe / informatyka / Big Data/ matematyka lub pokrewne)
•    Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku analitycznym w zakresie przygotowywania analiz i raportowania
•    Zaawansowana znajomość języka SQL
•    Dobra znajomość SAS Enterprise Guide/ SAS Base
•    Zaawansowana znajomość programu MS Excel
•    Mile widziana znajomość Python lub Power BI
•    Dobra znajomość technik analizy danych ze zrozumieniem podstawowych pojęć statystycznych
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
•    Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

•    Umowę o pracę
•    Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
•    Pracę w modelu hybrydowym (1 dzień w tygodniu pracy z biura)
•    Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
•    Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)
•    Pracowniczy Program Inwestycyjny
•    Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Ubezpieczenie na życie
•    Zniżki na firmowe produkty i usługi
•    Karty przedpłacone
•    Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
•    Dodatkowy urlop stażowy
•    Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

56215 | Analiza Danych | Profesjonaliści | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory