Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Wsparcie działu Spedycji Drogowej

  • POLAND
  • Marketing

Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Opis stanowiska

Jesteś studentem studiów zaocznych kierunków związanych z logistyką i spedycją i chcesz nauczyć się procesów związanych ze spedycją drogową od najlepszych, w firmie, która jest liderem w branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Zadania i obowiązki

·  Aktywne poznawanie i wspieranie procesów planowania i realizowania drogowych przewozów międzynarodowych i krajowych
·  Rejestracja zleceń, ustalanie trybu i warunków ich realizacji,
·  Obsługa dokumentacyjna

Wymagane doświadczenie

·  Dyspozycyjność – preferowani studenci studiów zaocznych, którzy chcą podjąć dłuższą współpracę w wymiarze 30-40 godz. w tygodniu,
·  Biegła znajomość języka polskiego i dobra języka angielskiego (w mowie oraz piśmie),
·  Doskonała organizacja pracy,
·  Sumienność, skrupulatność,
·  Pozytywne nastawienie i chęć nauki nowych rzeczy :)

Dlaczego warto do nas dołączyć

Kuehne+Nagel to międzynarodowa firma, która jest liderem w branży logistycznej. Jesteśmy na rynku od 1890r., w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 r. Jako operator one stop shopping oferujemy pełen zakres usług logistycznych w ramach spedycji lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej oraz logistyki kontraktowej i zintegrowanej. Obecnie grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 82 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach, w Polsce świadczy swoje usługi w 27 lokalizacjach i zatrudniając ponad 2300 specjalistów.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory