Offers “Allianz”

New Allianz

Manager relatii clienti broker

  • NORWAY

Job description

Ce responsabilitati vei avea :

·  Dezvoltarea businessului cu brokerii
·  Indruma si sustine activitatea brokerilor in cadrul procesului de vanzare si subscriere a asigurarilor
·  Analizeaza trimestrial posibilitatile de crestere a portofoliului;
·  Organizeaza intalniri cu brokerii

Ce asteptari avem de la tine :

·  Experienta in domeniul asigurarilor generale si life
·  Experienta in lucrul cu brokerii
·  Cunostinte operare calculator
·  Comunicare, colaborare, seriozitate, punctualitate, abilitati de vanzare
·  Abilitati de dezvoltare si coordonare echipe

Ce iti oferim:

·  Oportunitatea de a lucra intr-o companie solida pe piata din Romania, cu acces la programe si know-how din cadrul grupului Allianz
·  Un model de lucru hibrid si un program flexibil
·  Oportunitati de cariera si de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale
·  Asigurare de sanatate si de viata, si posibilitatea de a adera la fondurile de pensii facultative
·  Tichete de masa si tichete cadou
·  Prime de vacanta, de sarbatori si aniversare
·  Oferte si servicii atactive: reduceri la politele de asigurare Allianz-Tiriac, abonament Bookster, abonament World Class, etc.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory