Offers “Accor”

13 days agoAccor

SPA Koordynator

  • SOUTH AFRICA

Job description

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·  System premii  i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego
·  Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie
·  Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin
·  Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
·  Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor
·  Pracę w zespole profesjonalistów
·  Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
·  Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię
·  Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Opis oferty pracy

1. OPIS  STANOWISKA

Zadaniem Koordynatora SPA będzie wspomaganie dyrektora SPA & Wellness w zarządzaniu operacyjnym. Ma za zadanie usprawniać codzienne funkcjonowanie SPA, wspomagać pracę recepcji, zarządzać grafikami recepcji oraz specjalistów, rozwijać ofertę mice oraz dla grup, dbać o najwyższą jakość obsługi klienta

2. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czuwanie nad codziennym, prawidłowym funkcjonowaniem SPA

Tworzenie pakietów : goście indywidualni / biznes / mice

Praca na recepcji SPA

Fachowe doradztwo oraz aktywna sprzedaż usług i produktów w SPA

Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Czuwanie nad dokumentami: raportami kasowymi, księgowymi, zestawieniami

Tworzenie zestawień na potrzeby dyrektora SPA & Wellness

Tworzenie grafików pracy recepcji oraz specjalistów

Inwentaryzacja z recepcją magazynu sprzedażowego

Inwentaryzacja ze specjalistami magazynu zabiegowego

Dbanie o stany magazynowe:  magazyn sprzedaży detalicznej, magazyn zabiegowy po konsultacji z zabiegowcami, magazyn próbek, rzeczy biurowych, jednorazowych

Kwalifikacje

3. NASZE OCZEKIWANIA/WYMAGANIA

Wykształcenie kierunkowe

WYŻSZE preferowane kierunki : kosmetologia, marketing, zarządzanie, odnowa biologiczna

ŚREDNIE: technik usług kosmetycznych

Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2

Doświadczenie w pracy na recepcji, obsłudze klienta, zarządzaniu zespołem

Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Umiejętność planowania, zarządzania czasem

Umiejętność rozwiązywania konfliktowych sytuacji

Mile widziana znajomość branży kosmetycznej, spa, wellness.

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory