Offers “Accor”

13 days agoAccor

Kierownik Zaopatrzenia

  • SOUTH AFRICA

Job description

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·  System premii  i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego
·  Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie
·  Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin
·  Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
·  Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor
·  Pracę w zespole profesjonalistów
·  Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
·  Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię
·  Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie obszaru zakupów. Dział Zakupów wspiera bieżące funkcjonowanie hotelu (zakup surowców gastronomicznych, wyposażenia, chemii, materiałów eksploatacyjnych.

Podstawową funkcją na tym stanowisku jest zapewnienie sprawnego, skutecznego, poprawnego i bezpiecznego realizowania zakupów dla hotelu.

Funkcja obejmuje tworzenie, przestrzeganie i egzekwowanie procedur zakupowych hotelu włącznie z przechowywaniem dokumentacji.

Dodatkowo na tym stanowisku wymagane jest proponowanie usprawnień i ulepszeń w zakresie zakupów, udział w projektach gdzie jest wymagane zaangażowanie Kierownika Zakupów, udział w procesie budżetowania.

Podstawowe obowiązki

1. Opracowanie i wdrażanie standardów i procedur zakupowych

2. Budowanie i realizowanie polityki zakupów według przyjętych założeń,

3. Analizowanie rynku dostawców i tworzenie rekomendacji do nawiązywania współpracy

4. Zapewnienie optymalnych kosztów zakupów pod kątem ceny zakupu, wymagań        jakościowych, terminowości dostaw

5. Nadzór i Kontrola zapasów znajdujących się w magazynach hotelu,

6. Bliska współpraca z działami operacyjnymi hotelu w celu ustalania optymalnego portfela zamówień

7. Negocjowanie terminów płatności, cen zakupów, jakości dostaw, terminów dostaw i

8. Optymalny wybór dostawców - stworzenie bazy danych dostawców,

9. Nadzorowanie terminowości, jakości, wartości i ilości realizowanych zamówień,

10. Wyszukiwanie dostawców, zapoznawanie się z ich ofertami i wybieranie najkorzystniejszego rozwiązania,

11. Prowadzenie rozmów mających na celu utrzymanie dobrych relacji biznesowych oraz negocjowanie dobrych warunków współpracy z obecnymi i przyszłymi dostawcami,

12. Ustalanie szczegółów realizacji zamówienia w obszarze załadunku, rozładunku, transportu oraz przechowywania.

13. Wykonuje inne czynności i obowiązki zlecone przez przełożonych zgodne z polityką i procedurami wewnętrznymi hotelu

Kwalifikacje

Wymagania

·  Doświadczenie w dziale zakupów
·  Znajomość rynku gastronomicznego
·  Znajomość języka angielskiego
·  Znajomość zagadnień z obszaru prawa umów handlowych
·  Wysokie kompetencje w obszarze komunikacji i prowadzenia negocjacji
·  Znajomość środowiska Material Controls i Symphony

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory