Offers “Accor”

13 days agoAccor

Kierownik Konferencji i Bankietów

  • SOUTH AFRICA

Job description

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·  System premii  i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego
·  Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie
·  Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin
·  Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
·  Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor
·  Pracę w zespole profesjonalistów
·  Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
·  Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię
·  Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Opis oferty pracy

·  OPIS  STANOWISKA

Nadzór i odpowiedzialność nad kompleksową obsługą operacyjną konferencji i bankietów organizowanych w hotelu.

·  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
·  Zarządzanie, organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników
·  Tworzenie grafików pracy
·  Bezpośredni i stały kontakt z organizatorami konferencji
·  Bezpośredni i stały kontakt z gośćmi organizowanych eventów
·  Logiczne i optymalne zarządzanie kosztami pracowniczymi i materiałowymi
·  Właściwe wykorzystanie i dbanie o sprzęt hotelowy

Kwalifikacje

NASZE OCZEKIWANIA:

·  Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
·  Doświadczenie na stanowisku Kierownika Konferencji i Bankietów w sieciowym hotelu powyżej 300 pokoi
·  Silne nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu
·  Wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
·  Umiejętność zarządzania dużym, wielokulturowym zespołem
·  Kultura zarządzania zespołem zgodnie z zasadą „Leadership by Example”
·  Gotowość do uczestniczenia w szeregu sieciowych szkoleń
·  Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory