Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Project Manager

  • Budapest, HUNGARY
  • IT development

Ahhoz, hogy megoldjuk korunk legnagyobb kihívásait, olyan elmékre van szükség, akik ambiciózusak, hogy a lehetetlent lehetővé tegyék. A Siemens az a hely, ahol kiteljesedhetsz, hatással lehetsz másokra és fejlődhetsz egy olyan innovátorokból álló csapatban, akik osztoznak a technológia iránti szenvedélyedben. Benne vagy?

Smart Infrastructure üzletágunk Project Management csapatába keressük Project Manager kollégánkat, az alábbi feladatokra.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az üzletág számára dedikált villamosenergia ipari projektek vezetése, felelősségvállalás azok sikeres teljesüléséért.
  • A projekt tervezés koordinálása, döntés az erőforrások allokációjáról.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, külső szerződéses partnerekkel és belső érintettekkel.
  • A külső és belső beszállítók, alvállalkozók koordinálása és panaszkezelések menedzselése, dokumentációja.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Villamosmérnök vagy gépész energetikus végzettség
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Utazási hajlandóság országon belül a projekt helyszínére

Miért a Siemens?

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás
  • Hosszú távú munkalehetőség, heti 40 órás munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés
  • Egészségbiztosítás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Vállalati jólléti program
  • Irodai masszázs
  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok
  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések
  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is
  • Home office és rugalmas munkavégzés

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory