Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Junior Java Fejlesztő - Rule Checker

  • Budapest (Budapest)

Job description

·  Budapest, Hungary
·  Information Technology
·  196934
Siemens Mobility

Job Description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.
Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?
• Agilis szoftverfejlesztő csapatunkba keresünk JAVA fejlesztő kollégát.
• SCRUM módszertan szerinti fejlesztési folyamatok mentén dolgozunk, azaz tervezés, implementálás és review feladatok is várnak rád.
• Munkánk része a hibakeresés és a -javítás is, valamint
• néha bizony dokumentálnunk is kell mindazt, amit elvégeztünk - ám ezt igyekszünk minimalizálni.
• Vasútautomatizálási projekteken dolgozunk,
• ahol nem csak érdekes témákon dolgozhatsz, hanem
• sok tapasztalt kollégánktól tanulhatsz nap, mint nap.
• Amennyiben szeretnéd elmélyíteni tudásod és egy igazán jó hangulatú csapatra vágysz, jelentkezz hozzánk!

Mi különböztet meg másoktól?
• Gyakorlati programozói tudással rendelkezel.
• Ismered a JAVA nyelvet.
• Motivál, ha olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akiktől tanulhatsz és
• Te magad is szívesen osztod meg másokkal tudásod, tapasztalatod.
• Kommunikáció képes angol, vagy német nyelvismerettel bírsz szóban és írásban egyaránt.

Mit érdemes még tudnod?
• A szoftverfejlesztési módszertanok, különösen az agilis világ, ismerete előnyt jelent, ahogy az is, ha a vasútiautomatizálási rendszerek iránt érdeklődsz.

Miért a Siemens?
Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 196934

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

US Only:Review Accommodations for Disability

Contact Us