Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

IoT Solution Architekt

  • CZECH REPUBLIC
  • IT development

Job description

·  Praha, CZECH REPUBLIC
·  Research & Development
·  87596
Internet of Things

Job Description

V našem R&D centru Corporate Technology se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci.

Příležitost pracovat jako solution architekt pro průmyslový internet věcí (IIoT) –jako lídr v oblasti digitalizace a uvádění myšlenky čtvrté průmyslové revoluce do praxe, poskytujeme našim partnerům a zákazníkům poradenství a implementaci řešení založených na konceptu internetu věcí a chytrých sítí.

Vaším úkolem bude

·integrace IoT řešení v oblasti průmyslové automatizace v prostředí zákazníka

··technické pre-sales a after-sales konzultace pro zákazníky

··porozumění požadavků zákazníků

··návrh architektury řešení

··komunikace s dodavateli

··spolupráce s vývojáři z dalších týmů (interních i externích) na návrhu a realizaci řešení

Těšit se můžete na

··bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč

··zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu Siemens AG

··špičkově vybavené pracoviště

··každodenní využití anglického jazyka

··kombinaci IoT a průmyslové automatizace

Co u Vás oceníme

··orientace v hlavních cloudových platformách a databázových systémech

··abstraktní myšlení a znalost principů systémové architektury

··přehled o síťových technologiích, zejména HTTPS

··schopnost pracovat s technologiemi C nebo C++ nebo.NET Core nebo Java (preferujeme .NET) dále HTML, CSS a JavaScript nebo TypeScript

··flexibilita, možnost cestovat v rámci ČR

··zkušenosti z oboru průmyslové automatizace nebo IoT výhodou

Můžeme Vám nabídnout

··tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci

··otevřené možnosti expertního i manažerského růstu

··5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života

··individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění

··příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně

··možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Job ID: 87596

Organization: Internet of Things

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

US Only:Review Accommodations for Disability

Contact Us