Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Gazdasági munkatárs

  • Budapest, HUNGARY
  • IT development

Job description

Arra bátorítjuk kollégáinkat, hogy helytálljanak folyamatosan változó világunkban. Olyan munkatársakat keresünk, akik törekszenek a fejlődésre és a tanulásra, és akik szeretnének hatással lenni a jelenre vagy akár a jövőre.  Magadra ismertél? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!

Smart Infrastructure üzletágunkra keressük Gazdasági munkatárs kollégánkat, az alábbi feladatokra.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • A terület értékesítési folyamatának gazdasági támogatása
  • A terület projektjeiben való aktív részvétel
  • Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése, kapcsolattartás a vevővel
  • Az értékesítéshez tartozó szerződéses feltételek kidolgozása és ellenőrzése
  • Árajánlatok, megrendelések, visszaigazolások készítése és követése
  • Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése
  • Partnerekkel, ügyfelekkel és az anyaházzal való rendszeres kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Mi különböztet meg másoktól?

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Monotónia tűrés, precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Nyitott személyiség, proaktivitás, csapatjátékos attitűd

Mit érdemes még tudnod?

  • Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órás munkavégzés
  • Foglalkoztatás típusa: kölcsönzötti státusz
  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi vállalat működésének megismerése
  • Előny: SAP ismerete, multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Miért a Siemens?

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás
  • Hosszú távú munkalehetőség, heti 40 órás munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés
  • Egészségbiztosítás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Vállalati jólléti program
  • Irodai masszázs
  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok
  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések
  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is
  • Home office és rugalmas munkavégzés

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory