Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Értékesítő mérnök

  • Budapest, HUNGARY
  • IT development

Ahhoz, hogy megoldjuk korunk legnagyobb kihívásait, olyan elmékre van szükség, akik ambiciózusak, hogy a lehetetlent lehetővé tegyék. A Siemens az a hely, ahol kiteljesedhetsz, hatással lehetsz másokra és fejlődhetsz egy olyan innovátorokból álló csapatban, akik osztoznak a technológia iránti szenvedélyedben. Benne vagy?

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Smart Infrastructure üzletágunkhoz, villamos energetika szakterületre keressük új kollégánkat Értékesítő mérnök pozícióra, az alábbi feladatokra.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kapcsolattartás villamos disztribútorokkal, az anyaházzal és indirekt partnerekkel, döntéshozókkal
  • Villamos disztribútorok, indirekt berendezésgyártók, ipari végfelhasználók részére termékek, rendszerek és megoldások értékesítése Magyarország egész területén
  • Ügyfélkapcsolatok folyamatos kezelése és új ügyfelek felkutatása
  • Szoros együttműködés társterületekkel
  • Műszaki támogatás nyújtása a partnereink irányába, ártárgyalás lebonyolítása
  • Ajánlatadásban való részvétel, ajánlatok előkészítése és kiadása
  • Éves értékesítési tervek kidolgozása és végrehajtása
  • Piackutatásban és marketing feladatokban, valamint projektekben való aktív részvétel
  • Rövid és hosszútávú értékesítési stratégia kidolgozása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Erősáramú villamosmérnök diplomával vagy szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Erős értékesítői attitűd jellemez és van értékesítésben szerzett tapasztalatod
  • Disztribúciós piaci ismeretekkel rendelkezel
  • Kisfeszültségű energiaelosztási és vezérléstechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • Szívesen dolgozol csapatban és mátrix szervezetben
  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban angol (vagy német) nyelven
  • Rendelkezel jogosítvánnyal és hajlandó vagy országon belül utazni

Miért a Siemens?

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás
  • Hosszú távú munkalehetőség, heti 40 órás munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés
  • Egészségbiztosítás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Céges autó
  • Vállalati jólléti program
  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok
  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések
  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory