Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Kierownik Rozwoju Transportu Morskiego - Produkty Pochodzenia Drzewnego

  • POLAND

Jako Kierownik rozwoju transportu morskiego produktów pochodzenia drzewnego, będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami.

Opis stanowiska

Jako Kierownik rozwoju transportu morskiego produktów pochodzenia drzewnego, będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami. Do Twoich zadań bedzie należało stworzenie strategii rozwoju transportu drewna i pochodnych produktów w oparciu o dane rynkowe, rozwój portfolio swiadczonych usług związanych z transportem drewna oraz ciągłe poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.

Zadania i obowiązki

·  Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju produktu transportu produktów pochodzenia drzewnego oraz związanych z nim usług;
·  Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w ramach rozwoju produktu;
·  Przygotowywanie ofert biznesowych oraz aktywny udział w spotkaniach ihandlowych z potencjalnymi klientami;
·  Budowanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, ukierunkowanych na rozwój relacji biznesowych;
·  Analiza i monitoring rynku transportu morskiego,w kontekscie transportu produktow pochodzenia drzewnego;
·  Utrzymywanie kontaktow z podwykonawcami biorącymi udział w realizacji transportu multimodalnego;
·  Przygotowywanie budżetów na rozwoj produktu wraz z raportowaniem prognoz wynikowych.

Wymagane doświadczenie

·  Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej. Doświadczenie w transporcie morskim oraz znajomość rynku transportu drewna jest dodatkowym atutem;
·  Wyższe wykształcenie o profilu logistycznym, ekonomicznym lub związanym z logistyką;
·  Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne wraz z umiejętnością obiektywnej oceny sytuacji (np. Ocena ryzyka).;
·  Umiejętność strategicznego myślenia, oraz samodzielnego podejmowania decyzji;
·  Wysoka kultura biznesowa z doskonałymi zdolnościami interpersonalnymi;
·  Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
·  Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
·  Prawo jazdy kat. B, wraz z gotowością do podejmowania podróży służbowych krajowych i międzynarodowych;
·  Dobra znajomość pakietu MS Office.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie z premia, auto sluzbowe, laptop, telefon komórkowy oraz mozliwosc rozwoju zawodowego i osobistego.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory