Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir
Logement

L'assurance habitation sans engagement dédiée aux jeunes

Découvrir

Offers “Ernst & Young”

34 days ago Ernst & Young

Praktykanci i Asystenci – Dział Doradztwa Transakcyjnego – Rekrutacja 2020

  • Warszawa, POLAND

Job description

Dział Doradztwa Transakcyjnego w EY Polska (dawniej Ernst & Young) to dynamicznie rozwijająca się część EY, której globalny wzrost napędzany jest zarówno rozwojem organicznym jak i przejęciami konkurentów. Zajmujemy się transakcjami na rynkach kapitałowych, fuzjami i przejęciami, transformacjami, restrukturyzacjami, due dilligence, wycenami spółek, przeglądami strategicznymi i negocjacjami.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:
W Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY Polska zdobędziesz unikalną wiedzę o zakupie i sprzedaży przedsiębiorstw, fuzjach oraz przejęciach. Pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach z tego zakresu – z pewnością nie raz czytasz w gazetach o efektach naszej pracy.

Twoje główne zadania:

· Będziesz mieć okazje wspierać i uczestniczyć w największych transakcjach w Polsce, planować i wdrażać transakcje M&A oraz strategie dla naszych klientów.
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

· Studenci/absolwenci studiów ekonomicznych, finansowych oraz ścisłych
· Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
· Szukamy osób entuzjastycznie nastawionych, które nie boją się wyzwań
Dodatkowym atutem będzie:

· Wcześniej zdobyte doświadczenie w zakresie doradztwa transakcyjnego, audytu
· Aktywność w kołach naukowych, organizacjach studenckich
Kogo szukamy: Poszukujemy osób zmotywowanych, proaktywnych oraz umiejętnie podchodzących do pojawiających się wyzwań. Idealna kandydatka lub kandydat jest osobą efektywnie organizującą swoją pracę, samodzielną, a także z łatwością nawiązującąi utrzymującą relacje biznesowe.
Oferujemy:

· Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra
· Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
A także:

· MyMap - samodzielnie wybierz szkolenia menedżerskie i stwórz program szyty na miarę.
· dodatkowo ponad 2000 szkoleń online na Udemy for Business
· elastyczny czas i miejsce pracy – dostosuj je do swoich potrzeb
· dedykowany Career Counselor, który czuwa nad Twoim rozwojem
· program benefitów EY Care & Wellness. Masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenia – mamy zbyt wiele benefitów, by zmieściły się w tym ogłoszeniu
· Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z know-how i finansowania
· biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 280 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.