Offers “Orange”

Expires soon Orange

Doradca Klienta Biznesowego Mobile (własna działalność gospodarcza)

  • Szczecin, POLAND
  • Marketing

Job description

about the role

Nasz zespół:
Jesteśmy zespołem kilkunastu handlowców specjalizujących się w sprzedaży oraz doradztwie usług telekomunikacyjnych. Naszym zadaniem jest pozyskiwanie i współpraca z
klientami z segmentu LME. Tworzymy wyjątkową grupę ekspertów, ponieważ odpowiadamy  za negocjowanie dużych wartości kontraktów.  Jeśli chcesz rozwijać biznes swoich klientów zaaplikuj!

Nasz standard:

·  umowa B2B
·  wsparcie finansowe na start - pakiet startowy
·  szkolenia produktowe i sprzedażowe
·  premia uzależniona od wyników
·  wsparcie Mentora
·  wsparcie operacyjne

Zadania:

·  bezpośrednia współpraca z Klientem Biznesowym (segment LME)
·  sprzedaż usług telekomunikacyjnych

about you

·  masz gotowość do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej
·  posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B lub usług telekomunikacyjnych
·  lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie pozyskujesz nowych Klientów
·  masz prawo jazdy i własny samochód

salary & benefits

·  smartfon
·  Karta sportowa - preferencyjne warunki
·  Opieka medyczna - preferencyjne warunki
·  Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

department

Sprzedaż do Klientów SME i SOHO

contract

Temporary

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory