Expires soon KPMG SA

Business Support Junior Assistant w Dziale Audytu

  • Warsaw (Warszawa)
  • Marketing

Job description

Aktualnie poszukujemy

Zakres obowiązków

·  biezące wsparcie dla Partnerów i Dyrektorów, w w zakresie prowadzonych projektów (obsługa korespondencji, prowadzenie kalendarzy spotkań, organizacja wyjazdów słuzbowych)
·  wsparcie administracyjne działu merytorycznego m.in.: rozliczenia wydatków, timesheet, obsługe bazy CRM, przygotowywanie umów, ofert
·  przygotowanie i formatowanie prezentacji w Power Point,
·  porzqdkowanie, kopiowanie, skanowanie i bindowanie dokumentów
·  nadzór nad terminowym przepływem inforamacji i obiegiem dokumentów Od kandydatów oczekujemy

·  bieglej znajomosci pakietu Microsoft Office
·  bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w pismie)
·  umiejętności organizacji czasu i stanowiska pracy
·  pozytywnego nastawienia oraz zaangazowania w powierzone zadania
·  umiejętności pracy w zespole
·  otwartości, komunikatywności
·  elastyczności w dzialaniu i umiejętności pracy pod presją czasu Dlaczego warto pracować w KPMG?

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·  Stałe możliwości nauki i rozwoju
·  Dobra atmosfera
·  Międzynarodowe środowisko pracy
·  Ciekawe i innowacyjne projekty
·  Program Corporate Wellness
·  Nowoczesna przestrzeń biurowa
·  Drużyny sportowe, imprezy integracyjne Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji .

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative ('KPMG International'), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) korzystając z opcji ''. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobow

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory