Offers “VEOLIA ENVIRONNEMENT”

8 days agoVEOLIA ENVIRONNEMENT

Műszakvezető

  • HUNGARY

Job description

Állás leírása

Szeretnél hozzájárulni ahhoz, hogy több tiszta víz legyen a világban? Csatlakozz a folyamatosan bővülő és biztonságos munkakörnyezetet biztosító oroszlányi víztisztító membrángyárunk termelési csapatához!

Feladatok:

·  A meghatározott műszakonkénti mennyiség legyártatása és ez ehhez szükséges létszám biztosítása a műszakban
·  Gondoskodni a termelésben felhasznált alapanyagok folyamatos biztosításáról a gyártósorokon és szükség esetén azok pótlásáról
·  A műszak munkájának szervezésével fenntartja, illetve fejleszti a termelési hatékonyságot
·  A termelési selejt minimális szinten tartása a gyártásban
·  A műszak-adminisztráció (óralapok, jelenléti ív, szabadságkérelmek) folyamatos, pontos vezetése
·  Beosztott Munkavállalók teljesítményének rendszeres értékelése, teljesítménnyel kapcsolatos visszajelzés, fejlesztés
·  Beosztott Munkavállalók motiválása, javaslattétel anyagi elismerésükre
·  Felel a beosztott Munkavállalók jogszabályoknak és belső utasításoknak megfelelő időnyilvántartásáért, annak pontosságáért, naprakészségéért (munkaidő, szabadság, rendkívüli munkaidő stb.)
·  A műszakjelentések határidőre történő elkészítése és szolgáltatása a Termelésvezető felé

Képzettség

Elvárások:

·  Középfokú végzettség (érettségi, technikusi képesítés előny)
·  Minimum 4-5 év szakmai gyakorlat (vegyi üzemben végzett munkavégzés előny)
·  Felhasználói szintű számítógépes ismeret
·  Minőségügyi rendszerek ismerete
·  Angol nyelvtudás előny

További információk

Amit kínálunk:

·  Értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és környezettudatos vállalatnál
·  Rendszeres képzések, fejlődési lehetőségek
·  Biztos, stabil, családbarát munkahely hosszú távra
·  Tiszta és biztonságos munkakörnyezet
·  Átlagon felüli bejárás támogatás és cafeteria
·  Élet- és balesetbiztosítás, Medicover magánegészségügyi szolgáltatás
·  Születésnapi bónusz
·  Munkavállalókat támogató program (pl. jogi, egészségügyi, pszichológiai tanácsadás, orvosi szűrővizsgálatok)
·  Családi támogatás (pl. iskolakezdési támogatás, nyári gyermektáborok)

As an inclusive company, Veolia is committed to diversity and gives equal consideration to all applications, without discrimination.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory