Expires soon Nestlé

Operator Maszyn - Operator Techniczny

  • Poland
  • Design / Civil engineering / Industrial engineering

(wynagrodzenie od 3500 do 4700 zł brutto)
Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)
Poznaj zakres obowiązków:
· Praca przy produkcji karmy dla zwierząt w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
· Odpowiedzialność za obsługę maszyn w obszarze zautomatyzowanej linii technologicznej, obejmującej zależnie od etapu procesu:
- młynki, wagi, zbiorniki surowców,
- miksery, pompy, dozowniki surowców,
- maszyny pakujące, etykieciarki
- roboty typu pick & place
· Obsługa systemu SAP w zakresie zamawiania, rejestracji konsumpcji oraz zwrotów surowców
· Raportowanie w systemach typu: SAM, MES
· Kontrola kluczowych parametrów jakościowych
· Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami
Wymagania:
· Minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi maszyn
· Rozumienie specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
· Dobre umiejętności komunikacyjne
· Podstawowa wiedza z zakresu narzędzi MS Office
· Gotowość do pracy w systemie ciągłym, w zmianach 12 godzinnych
Mile widziane:
· Znajomość zagadanień związanych z higieną żywności
· Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
· Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM
· Znajomość SAP lub innego zintegrowanego systemu zarządzania produkcją
· Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Wynagrodzenie podstawowe od 2850 do 3950 zł brutto + dodatki (za pracę w godzinach nocnych i w dni świąteczne)
· Premię efektywnościową miesięczną w wysokości do 10 %
· Premię frekwencyjną miesięczną w wysokości 300 zł brutto
· Opiekę medyczną (LuxMed), ubezpieczenie na życie oraz Zakładowy Fundusz Emerytalny - w pełni opłacane przez pracodawcę
· Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
· Mikołajkowa zabawa dla dzieci pracowników
· Paczki świąteczne dla pracowników z wyrobami Nestle (m.in. słodycze, kawa, produkty Winiary)
· Dofinansowanie do Karty Multisport
· Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, paczka dla noworodka, mleko dla niemowląt
· Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
· Bezpłatny transport m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Strzegomia oraz z Wrocławia (liniami 507, 502)
Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska , prosimy przesyłać na adres mailowy:

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory