Offers “General Electric”

Expires soon General Electric

Irányítástechnikai mérnök

  • Budapest, Magyarország

Job description

3073032
Additional Cities

Fot
Career Level

Entry-Level
Relocation Assistance

No
Business

GE Oil & Gas
Business Segment

Oil & Gas Turbomachinery Process Solutions
Function

Engineering/Technology
Country/Territory

Hungary
Postal Code

2151
Role Summary/Purpose

Olaj és gázipari alkalmazások számára gyártott vezérlő- és irányítóberendezések rendszerintegrációja, konfigurációja és tesztje.
Munkavégzés során elengedhetetlen a többi területek (rendszer, szoftver, hardver, villamos, műszeres, gépész) mérnök kollégáival, beszállítókkal és vevőkkel történő gördülékeny együttműködés angol nyelven.
Essential Responsibilities

·  Eszközök (PLC, HMI, Gateway, Engeneering Workstation, Hálozati Switch) konfigurációja.

·  Vezetékes és soros interfészes eszközök/ alrendszerek rendszerbe történő integrációja.

·  Rendszeren belüli kommmunikációk ellenőrzése.

·  Szoftver alkalmazások eszközökbe történő letőltése, teljes rendszer tesztelésre való előkészítése, tesztelése.

·  Projekt teszteljárásainak, tesztdokumentációjának elkészítése.

·  Együttműködés a Teszt technikusokkal és a Minőségbiztosítás csapattal a belső tesztek ideje alatt.

·  Változások menedzselése (dokumentációk javítása) a vevői tesztek (FAT) elkezdése előtt.

·  Vevői tesztek (FAT) vezetése, változások menedzselése.

·  Projekt csapattal, vevőkkel, beszállítókkal tartott műszaki egyeztetéseken, megbeszéléseken való aktív jelenlét.
Qualifications/Requirements

·  Felsőfokú erősáramú / gyengeáramú / távközlési villamosmérnöki vagy IT végzettség.

·  Hasonló (Olaj és Gáz, Villamos Energiatermelés) vagy Ipari Automatizálás területen szerzett beüzemelési / üzemeltetési vagy szervizelési tapasztalatok.

·  Forgógépek irányítástechnikájának ismerete.

·  PLC programozói gyakorlat.

·  HMI alkalmazások fejlesztési gyakorlata.

·  Fontosabb ipari kommunikációs hálozatokban/protokolokban való jártasság.

·  Középfokú Angol nyelvismeret (beszéd /írott)
Desired Characteristics

·  Olasz nyelvismeret

·  Mark VIe /s illetve Bently Nevada rezgésdiagnosztika rendszerek ismerete;

·  Gázveszély jelző illetve tűzjelző és oltó rendszerek ismerete;

·  Gázturbinák, generátorok és kompresszorok ismerete;

·  Erőművi irányítástechnikai rendszerek ismerete;

Amit kínálunk:

·  Versenyképes jövedelem;

·  Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat;

·  Budapestről való bejárás biztosítása;

·  Előrelépési, képzési lehetőségek;
About Us

GE is the world's Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive. Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.
Primary Country

Hungary

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory