Offers “DANONE”

11 days agoDANONE

Obchodní zástupce (region Vysočina)

  • CZECH REPUBLIC

Job description

AT A GLANCE, YOU WILL

Experience #lifeatdanone

Work with many brands

About the job

Náplň práce

·  Péče o stávající zákazníky a akvizice nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu (Vysočina)
·  Péče o správnou vizibilitu a druhotné vystavení produktů
·  Pravidelný monitoring a reporting trhu
·  Úzká spolupráce a koordinace s interními týmy (Key Account Managers, Marketing, Logistika apod.)
·  Odpovědnost za dosahování obchodních cílů
·  Vedení obchodních jednání, zpracování objednávek a tvorba nabídek
·  Poradenství zákazníkům prostřednictvím pravidelných návštěv za účelem podpory prodeje

About you

Požadavky

·  Praxe na obchodní pozici (Retail) výhodou
·  Pozice vhodná i pro absolventa
·  Obchodního ducha, orientaci na zákazníka a “tah na branku”
·  Prezentační a komunikační schopnosti
·  Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1)
·  Znalost MS Office (především Excel; Word, PowerPoint)
·  Řidičský průkaz (sk.B) a bydliště ve zmíněném regionu

About us

Nabízíme:

·  Zázemí nadnárodní společnosti
·  Tým skvělých kolegů - tykáme si tady a zakládáme si na přátelském prostředí
·  Služební auto i k soukromným účelům
·  Fixní a variabilní složka mzdy
·  Pracovní laptop a telefon i k soukromným účelům
·  Firemní vzdělávání
·  Online lékařské poradenství Ulékaře.cz
·  Benefity formou Cafeterie
·  26 dnů dovolené, 5 sick days

V naší společnosti uznáváme rozmanitost. To zahrnuje komplexní a férový přístup ke všem uchazečům o práci bez ohledu na jejich rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, národnostní původ nebo zdravotní znevýhodnění.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory