Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Electro Mechanical Engineer

  • Budapest, Magyarország
  • Personal services

Job description

Locations:Budapest, Hungary
Job Family:Research & Development

New Search

English (UK)

Job Description

Milyen feladatok várnak rád?

·  Szakirányú gyártásfejlesztési projectek vezetése, Geafol tech-nológiák változásainak nyomon követése, bevezetése
·  Részvétel minőség és hatékonyságjavítási projectekben, ezek kezdeményezése
·  Részvétel új gyártóeszközök műszaki specifikációjában, beszerzési folyamatuk irányítása, részvétel gépátvételi és telepítési, üzembehelyezési eljárásban
·  Részvétel a beszállítók minősítésében, minőségének fejlesztésében
·  Részvétel nem megfelelőségek okainak feltárásában, illetve a hibajavító és megelőző tevékenységben
·  Gyártástechnológiai követelmények meghatározása, technológiai és folyamatleírások, gyártási standardok készítése, dolgozók oktatása
·  Napi felmerülő technológiai problémák megoldásának támogatása
·  Dolgozók minősítése speciális gyártási folyamatokra

Mi különböztet meg másoktól?

·  Villamos/ gépészmérnök végzettség
·  LEAN tapasztalat
·  Műgyanta szigetelésű transzformátorok felépítése és működésében szerzett tapasztalat
·  Anyagok, technológiai folyamatok mérési módszerének ismerete, jóváhagyási folyamata és kritériumai
·  Transzformátor gyártás gépeinek, azok paramétereinek, funkcióinak ismerete
·  Minőségügyi alapismeretek
·  Német vagy angol nyelvtudás
·  MS Office, valamint gépvezérlő és dokumentáció kezelő szoftverek ismerete

Job ID: 74998

Organisation: Energy Management

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

Contact Us