Expires soon Schneider

Staż w dziale Techniczno-Handlowym

  • POLAND

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Stażysta(-tka) w dziale Techniczno-Handlowym.

Twój zakres obowiązków:

· Przygotowanie technicznych rozwiązań rozdzielnic i szynoprzewodów niskiego napięcia
· Zapoznanie z ofertą Schneider Electric, sposobami przygotowania od strony technicznej ofert handlowych oraz metodami projektowania naszych systemów
· Zapoznanie z rozwiązaniami, w zakresie efektywności energetycznej, automatyki przemysłowej lub automatyki budynkowej oferowanymi przez Schneider Electric
· Zapoznanie z oprogramowaniem inżynierskim do projektowania i analizy oraz pracę z tymi narzędziami w realnych projektach
· Przedstawienie pracy z klientami Schneider Electric z różnych segmentów rynku jak: producenci, projektanci, integratorzy , użytkownicy końcowi
· Praca przy przygotowywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych w oparciu o produkty oferowane aktualnie przez Schneider Electric

Desired profile

Qualifications :

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

·  Student(-ka) 2, 3, 4 roku kierunków technicznych: elektrotechnika, automatyka i robotyka
·  Znajomość języka angielskiego
·  Znajomość pakietu MS Office
·  Dyspozycyjność przez 3 dni w tygodniu (ok. 25 h/tydzień)
·  Zorientowanie na cel i konsekwencja w działaniu
·  Odpowiedzialność
·  Otwartość i entuzjazm
·  Umiejętności komunikacyjne
Jeśli interesuje Cię:
·  Płatny staż na okres 12 miesięcy
·  Elastyczny grafik umożliwiający połączenie stażu z zajęciami na uczelni
·  Praktyczne zapoznanie się z pracą na stanowiskach: inżynier wsparcia technicznego i inżynier sprzedaży, product / project manager
·  Zapoznanie z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami Schneider Electric
·  Interesujące i samodzielne zadania w międzynarodowym środowisku
·  Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory