Offers “Sanofi”

Expires soon Sanofi

Orvoslátogató

  • Budapest (Budapest)

Job description

Orvoslátogató (Diabetológia)

A munkahelyről (Primary Care):

Primary Care üzletágunk két azon területet foglalja magába, amelyek egyrészt az egyre növekvő betegszám, másrészt a forgalmazott készítmények széles palettája szempontjából bírnak kiemelt jelentőséggel globálisan és hazai viszonylatban is.

·  DIABÉTESZ ÉS KARDIOVASZKULÁRIS KEZELÉS

A Sanofi évszázados tapasztalattal rendelkezik a cukorbetegség kezelésének területén. Elkötelezettek vagyunk a betegség elleni küzdelemben, a minél hatékonyabb kezelés és a szövődmények kockázatának csökkentése érde­kében.

Legkorszerűbb inzulin terápiáinkkal, innovatív beadó eszközeinkkel olyan megoldásokat nyújtunk, amelyek a cukorbetegek életminőségét javítják.

·  SANOFI KLASSZIKUSOK

Az innovatív, új gyógyszerek fejlesztése és bevezetése mellett a Sanofi erőssége a megalapozott, széles evidenciákkal rendelkező, jól ismert, esetenként még mindig hiánypótló gyógyszereinek palet­tája. Széles portfoliónk terápiás megol­dást nyújt az alapellátásban, kardiológi­ában, nephrológiában, neurológiában, ortopédiában, traumatológiában, bel­gyógyászatban, nőgyógyászatban és még számos szakterületen.

A Primary Care csapatának kiemelt feladata, hogy ezen terápiás területek gyógyszereinek elérhetőségével és piaci jelenlétével biztosítsa a biztonságos és magas szín­vonalú gyógyszerellátást és gyógyulást a betegek számára.

A munkakör célja:

Új munkatársunk feladata lesz a forgalom stabil növekedésének fenntartása és biztosítása a szakmai értékesítési eszközök felhasználásával, valamint az emberi és értékesítői tulajdonságok kombinálása révén.

Feladatok:

·  Tudományos információk begyűjtése a termékekről a menedzsereken és a képzéseken keresztül
·  Megismerni az üzletág általános stratégiáját és a terület számára tervezett éves illetve ciklus céljait
·  Tájékozódás az értékesítési és marketing stratégiáról, valamint a rendelkezésre álló eszközökről a vezetőn keresztül
·  Elemezni a vezetőjével a SANOFI-AVENTIS területen belüli pozícióját, valamint a fejlődési tendenciákat
·  Az orvosok targetálása és a lefedettségi terv alapján a területre vonatkozó akcióterv készítése és implementálása
·  Diabetológiai központok látogatása, az orvosok tájékoztatása a gyógyszergyár termékeiről annak érdekében, hogy a termékeket az orvos megismerje
·  A tárgyaló partner igényeinek felmérése, hogy a számára legmegfelelőbb megoldási javaslatot lehessen tenni
·  A területtel kapcsolatos tevékenységek menedzselése
·  Baranya megye látogatása

Elvárások:

·  Orvosi vagy gyógyszerész diploma
·  Fogorvos, egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész diploma plusz minimum 3-4 év releváns munkatapasztalat, ebből két év tapasztalat diabetológiai (akár klinikai) területen
·  B kategóriás jogosítvány
·  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
·  Kiváló kapcsolatteremtő és kitűnő kommunikációs készség
·  Prioritások felállításának képessége
·  Magabiztos fellépés
·  Lojalitás
·  Megbízhatóság
·  Üzleti érzék

Amit kínálunk:

·  Versenyképes bérezés és juttatási csomag
·  Céges gépkocsi
·  Kedvezményes sportolási lehetőség
·  Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
·  Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
·  Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
·  Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Budapest – Baranya Megye

A Sanofi Magyarország-ról:

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat.

Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.

Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.

Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and embedded in our Core Values. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our colleagues, patients and customers. We respect and celebrate the diversity of our people, their backgrounds and experiences and provide equal opportunity for all.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory