Expires soon KPMG SA

Starszy Konsultant/Supervisor Advisory Risk Consulting

  • Warsaw (Warszawa)
  • Marketing

Job description

Aktualnie do Biura w Warszawie szukamy osoby na stanowisko:

Starszy Konsultant/Supervisor w Zespole Acoounting Advisory Services

Zakres obowiązków:

·  Doradztwo przy wdrozeniach MSSF,
·  Doradztwo księgowe,
·  Tworzenie modeli finansowych,
·  Współpraca z klientami przy realizacji projektów,
·  Due dilligence. Od kandydatów oczekujemy:

·  2-3 lat doświadczenia w firmie doradczej (preferowane doświadczenie w obszarze audytu),
·  Biegłej znajomości pakietu MS Office,
·  Biegłej znajomości języka angielskiego,
·  Umiejętności pracy w zespole,
·  Otwartej ściezki certyfikatów zawodowych (PIBR/ACCA).

Dlaczego warto pracowac w KPMG:

·  Prestiz
·  Stabilne zatrudnienie
·  Konkurencyjne wynagrodzenie
·  Międzynarodowe środowisko pracy
·  CIekawe innowacyjne projkety
·  Jasna ściezka kariery
·  Dobra atmosfera
·  Prywatna opieka medyczna
·  Nowoczesna przestrzeń biurowa
Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji .

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative ('KPMG International'), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory