Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Wsparcie działu Spedycji Drogowej Międzynarodowej

  • POLAND

Jeżeli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska

Uczysz się w systemie zaocznym i chcesz pracować w firmie, która jest liderem w branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Zadania i obowiązki

·  Obsługa administracyjna zleceń w systemie informatycznym;
·  Wsparcie administracyjne i operacyjne spedytorów;
·  Kompletowanie dokumentów transportowych;
·  Wprowadzanie danych do systemu;
·  Współpraca z firmami zewnętrznymi;
·  Przygotowanie raportów i zestawień;

Wymagane doświadczenie

·  Dyspozycyjność – współpraca przewidziana jest w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo;
·  Dobra znajomość MS Office (Word, Excel);
·  Umiejętność analitycznego myślenia;
·  Bardzo dobre zarządzanie czasem i organizacją pracy;
·  Otwartość na rozwój, zdobywanie doświadczeń i nowe wyzwania;
·  Nastawienie na pracę zespołową;
·  Mile widziana znajomość języka angielskiego;
·  Mile widziane doświadczenie w pracy w logistyce;

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory