Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Targoncavezető

  • Heves (Hevesi járás)

Cégünk a gyöngyösi gumigyár belső raktározását és sorkiszolgálását végzi, bővülő csapatunkba targoncavezetői munkakörbe keresünk kollégákat.

Your Role

Leendő kollégánk feladatai közé tartozik a bejövő áruk fogadása, raktárban történő anyagmozgatás, gyártósor kiszolgálása, áruátvétel.

Your Responsibilities

·  Bejövő áru fogadása
·  Beraktározása  a raktárba
·  Kivételezés a raktárból
·  Gyártósor kiszolgálása
·  Mobilterminálon történő könyvelés
·  Egyéb anyagmozgatási feladatok
·  Áruátvétel

Your Skills and Experiences

·  Minimum befejezett általános iskolai végzettség
·  Targoncavezetői engedély (OKJ+3324+3312+3313)
·  Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
·  Pontos és precíz munkavégzés

Good Reasons to Join

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 82 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 26 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory