Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Spedytor morski (LCL)

  • Gdynia, POLAND

Dołącz do naszego działu spedycji morskiej i odegraj istotną rolę w operacjach logistycznych na ładunkach mniejszych niż pojemność kontenera (LCL) w Kuehne + Nagel Polska.

Opis stanowiska

Jako spedytor morski, bezpośrednio podlegający Managerowi Operacyjnemu Spedycji Morskiej (LCL), będziesz odpowiedzialny za obsługę i koordynację kompleksowego procesu wysyłki morskiej w ramach twojego portfela klientów. Obejmuje to przygotowanie wymaganej dokumentacji, zapewnienie doskonałej obsługi klienta wobec klientów oraz ścisłe monitorowanie wewnętrznych systemów informatycznych.

Zadania i obowiązki

·  Odbieranie zamówień i przypisywanie odpowiednich usług dla klientów.
·  Tworzenie ofert dla klientów i działów wewnętrznych.
·  Monitorowanie procesu dostaw oraz informowanie przydzielonych klientow o statusie przesłki.
·  Realizacja zamówień z pełnym zorientowaniem na potrzeby klientów.
·  Aktualizacja wewnętrznych systemów informatycznych o dane przesyłek i raportowanie zakończonych zamówień.
·  Koordynacja z przewoźnikami, podwykonawcami i biurami Kuehne + Nagel na całym świecie.

Wymagane doświadczenie

·  Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,  doświadczenie w transporcie morskim bedzie plusem.
·  Atutem będzie posiadanie kwalifikacji w dziedzinie logistyki.
·  Znajomość rynku transportowego oraz rynku i trendów logistycznych.
·  Pewny użytkownik pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela.
·  Wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim i polskim.
·  Umiejetność pracy w zespole oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie pracę w młodym i dynamicznym zespole, skoncentrowanym na obsłudze międzynarodowych klientów w wiodącej firmie logistycznej. Nowoczesne środowisko pracy w nowym biurze, zlokalizowanym w centrum Gdynii. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju osobistego. Jest to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia we wszystkich aspektach logistyki morskiej.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory