Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Specjalista ds. Rozwoju

  • Lodz, POLAND

Dołącz do naszego działu sprzedaży i przyczyń się do rozwoju naszej działalności na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego.

Opis stanowiska

Specjalista ds. rozwoju, jest odpowiedzialny za ekspansje biznesu w sektorze spedycyjno-logistycznym. W ramach tej pozycji, będziesz pozyskiwał nowych i rozwijał istniejących klientów w produktach zwiazanych z transportem lądowym. Twoja konsekwencja w działaniu, ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne oraz ukierukowanie na potrzeby klienta przyczynią się do rozwoju naszej działalności na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego.

Zadania i obowiązki

·  Identyfikacja potrzeb klientów poprzez dokonywanie analizy trendów na rynku spedycyjno-logistycznym;
·  Gromadzenie informacji na temat klientów i rejestracja danych w systemie;
·  Przygotowanie ofert dla potencjalnych klientów;
·  Prezentowanie ofert wraz z umiejętnym dopasowaniem rozwiązań do potrzeb klientów;
·  Budowanie relacji biznesowych z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami;
·  Przetwarzanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej sprzedaży;

Wymagane doświadczenie

·  Dwa lata doświadczenia w sprzedaży usług spedycyjnych. Preferowane doświadczenie w transporcie lądowym;
·  Bardzo dobra znajomość branży spedycyjno-logistycznej;
·  Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
·  Dobra znajomośc języka angielskiego;
·  Łatwość w nawiązywaniu kontaktów wraz z dobrze rozwiniętymi umiejętnościami negocjacyjnymi;
·  Samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków;
·  Wytrwałość w działaniu i ukierunkowanie na realizacje założonych celów;

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie zatrudnienie w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnim doświadczeniem. Będziesz miał okazje pracować w dynamicznym zespole specjalistów zorientowanym na ciągły rozwój umiejętności. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie, premie od sprzedaży oraz możliwość dalszego rozwoju kariery w branży logistycznej.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory