Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

  • POLAND

Job description

Dołącz do naszego zespołu Knowledge Center w strukturach Kuehne+Nagel Polska. Oferujemy szeroką perspektywę rozwoju i kariery zawodowej na rynku międzynarodowym.

Opis stanowiska

Jako Młodszy Specjalista ds. księgowości będziesz współtworzyć dział Knowledge Centre dla europejskich spółek Grupy Kuehne+Nagel. Będziesz odpowiedzialny m.in. za raportowanie do grupy, pomoc w procesie zamknięcia miesiąca, księgowanie dokumentów, przygotowywanie raportów oraz współpracę ze spółkami w Grupie.

Zadania i obowiązki

  • Księgowanie dokumentów i uzgadnianie ksiąg pobocznych do księgi głównej,
  • Dbałość o poprawność wprowadzanych danych do systemu księgowego z uwzględnieniem różnych obszarów: księgi głównej, środków trwałych, rezerw,
  • Przygotowywanie dokumentacji dla kontroli,
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji, w tym instrukcji,
  • Przestrzeganie terminów zamknięcia modułów w systemie księgowym wg. grupowego terminarza,
  • Aktywna komunikacja z zespołem konsolidacyjnym ws. raportowania i wyjaśniania ew. różnic,
  • Praca zdalna, jednakże podczas zamknięcia miesiąca oraz roku konieczność przyjazdu do biura w Warszawie.

Wymagane doświadczenie

  • Minimum roczne doświadczenie w Księdze Głównej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Praktyczna znajomość MS Office (szczególnie w zakresie programu Excel),
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat); preferowane z obszaru finansów, ekonomii lub dziedzin pokrewnych,
  • Mile widziana wiedza z zakresu procesów migracji procesów księgowych,
  • Komunikatywność, otwartość, dokładność, silna orientacja na klienta, nastawienie na cel.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Ci perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz mieć okazję pracować w zespole profesjonalistów, co da Ci możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności oraz zdobycia nowego, praktycznego doświadczenia. Miejscem pracy jest nasze biuro w Warszawie (obecnie praca zdalna / praca z biura – podczas procesu zamknięcia miesiąca).","industry":"Logistics

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory