Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Młodszy Spedytor Międzynarodowy

  • Gdynia (Gdynia)
  • Sales

Job description

Dołącz do naszego zespołu Kuehne+Nagel Polska. Oferujemy szeroką perspektywę rozwoju i kariery zawodowej na rynku międzynarodowym.

Opis stanowiska

Jako Młodszy Spedytor Międzynarodowy będziesz odpowiedzialny za koordynację działań związanych z transportem drogowym.

Zadania i obowiązki

  • Organizacja i monitorowanie transportu międzynarodowego FTL/LTL,
  • Obsługa zleceń spedycyjnych,
  • Współpraca z przewoźnikami i dedykowanymi operatorami transportowymi,
  • Koordynacja ruchu taboru plandekowego,
  • Planowanie i realizacja zleceń w wewnętrznym systemie transportowym,
  • Nadzór nad dokumentacją operacyjną i jakością przetwarzanych danych,
  • Budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz dbanie o wysoką jakość oferowanych usług.

Wymagane doświadczenie

  • Minimum rok doświadczenia w organizacji transportu lądowego (docelowo FTL/LTL),
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (pismo / mowa),
  • Efektywna organizacja pracy pod presją czasu,
  • Samodyscyplina i komunikatywność,
  • Precyzyja pracy z bazami danych,
  • Wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku polskim,
  • Wiedza w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców oraz pracy z giełdami transportowymi (Timocom, Trans.eu) mile widziana.
","industry":"Logistics

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory