Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Gépes áruátvevő - árukiadó ellenőr

  • HUNGARY

Job description

Évek óta sikeresen működő 12 000 m2-en elterülő raktárunkba kollégát keresünk. Szkenneres folyamatokkal és közel 50 fővel raktári feladatokat látunk el a japán Konica-Minolta gyártó vállalatnak és további több kisebb ügyfélnek.

Your Role

Leendő kollégánk feladata a raktárba beérkező és kimenő áruk szedése, ellenőrzése és nyomon követése.

Your Responsibilities

·  Bejövő áru fogadása
·  Áruátvétel
·  Beraktározása a raktárba
·  Kivételezés a raktárból
·  Árukiadás és ennek ellenőrzése
·  Egyéb anyagmozgatási feladatok

Your Skills and Experiences

·  Minimum befejezett általános iskolai végzettség
·  Targoncavezetői engedély (OKJ+3324)
·  Pontos és precíz munkavégzés
·  Két műszakos munkarend vállalása (6.00-14.30 és 14.30-23.00 heti váltásban)
·  Csapatjátékos, ügyfélközpontú hozzáállás

Good Reasons to Join

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 82 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 26 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory