Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Biztonsági Vezető

  • HUNGARY
  • Marketing

Fejlődni vágyó Biztonsági Vezető kollégát keresünk országos felelősségi körbe, aki a vállalati célok megvalósításával szinkronban képes a tevékenységünk zavartalan működésének biztosítására.

A pozíció leírása

A pozíció célja a visszaélésekre és a jogsértő cselekedetekre visszavezethető veszteségek minimalizálása, a vállalatot érintő veszélyek, kockázatok és fenyegetések feltárása, védelmi stratégiák, folyamatok kialakítása, fenntartása, időszakos felülvizsgálata.

Leendő munkatársunk feladatai

·  Védelmi stratégiák meghatározása, védelmi teendők megszervezése, a vállalati védelem szinten tartása
·  Veszteségek csökkentése és alacsony veszteségi szintek fenntartása a raktározási, szállítási (közút, légi, tengeri) tevékenység során
·  Szoros kapcsolattartás a beszállítókkal, ügyfelekkel, valamint a hatóságokkal
·  Az elektronikus védelmi rendszerek (például CCTV rendszer, Beléptető rendszer, Riasztó rendszer) tervezése, használata, felügyelete és a karbantartási teendők koordinációja
·  Oktatási anyagok készítése, folyamatos frissítése, oktatások bonyolítása
·  Részvétel és a vállalat képviselete az ügyfelek, biztosítók, szakmai szervezetek által bonyolított ellenőrzéseken
·  Éves, valamint projekt költségvetések megtervezése
·  Havi, negyedéves, féléves és éves önellenőrzések végrehajtása, riportok elkészítése

A munkakör betöltéséhez szükséges

·  Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
·  3-5 éves logisztikai vagyonvédelmi területen szerzett szakmai tapasztalat
·  Magabiztos legalább középfokú angol nyelvtudás
·  Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
·  Meggyőzőkészség, analitikus szemléletmód
·  Magas fokú stressz tűrő és konfliktuskezelő képesség
·  Felhasználói szintű MS Office ismeret
·  B kategóriás jogosítvány

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és különböző egészségmegőrző és életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinak.","datePosted":"2019-11-06T00:00:00.000Z

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory