Offers “General Electric”

Expires soon General Electric

Beszerző

  • Budapest, Magyarország
  • IT development

Job description

3046339
Additional Cities

Veresegyhaz
Career Level

Experienced
Relocation Assistance

No
Business

GE Power
Business Segment

Power Power Services
Function

Sourcing
Country/Territory

Hungary
Postal Code

2112
Essential Responsibilities

·  A beszerzési csapat tagjaként nemzetközi beszállítókkal tartasz kapcsolatot, teljesítményét fejleszted

·  A többi funkcióval szorosan együttműködve biztosítod a megrendelések pontosságát

·  Együttműködsz a stratégiai beszerzőkkel közös projekteken

·  Ártárgyalásokat végzel a beszállítókkal

·  Kezeled és megoldod a minőségügyi problémákat

·  Hatékonyan használod a vállalatirányítási és a hozzá kapcsolódó rendszereket

·  Tiéd a fontos összekötő szerep a vásárló, az értékesítés, a termékmenedzsment, a logisztika és egyéb szervezeti egységek között

·  Betartod és betartatod a határidőket és szabályozásokat
Qualifications/Requirements

·  Legyen felsőfokú végzettséged

·  Tudj önállóan dolgozni

·  Magabiztosan használd az angol nyelvet (munkavégzés nyelve az angol)

·  Ismerd az MS Office programokat

·  Az ügyfél legyen számodra az első minden helyzetben

·  Kommunikálj hatékonyan és tudj problémákat megoldani

·  Képes legyél feladatok priorizálására

·  Tudj megfelelő gyorsasággal reagálni kiemelt ügyekre

·  Legyen logikus gondolkodásod és rugalmas személyiséged
Desired Characteristics

·  Beszerzési tapasztalat

·  Második idegennyelv

·  Oracle ismeretek

·  Műszaki affinitás

·  Proaktív hozzáállás
Amit mi kínálunk/What we can offer you:
·  Rugalmas munkaidő és helyszín (Budapest/Veresegyház)
·  Kiváló munkakörülmények
·  Szakmai előrelépés, fejlődés
·  Hosszútávú karrier lehetőségek
·  Vállalati busz (Örs vezér tér vagy Újpest Városkapu – 30 perc)
·  Saját ebédlő
·  Banki tanácsadás, színház/koncert jegyek vásárlásának lehetősége
·  Saját fitnesszterem, sportpálya, szauna
·  Családbarát irodák, gyermekvállalási mentorálás, nyári táborok lehetősége
·  Különböző önfejlesztő tevékenységek lehetősége ( ToastMasters, WomensNetwork, NewGEnerations)  At GE, we are always searching for great talent. While we might not have a specific job for you today, we want to know about you when we do. As actual openings become available, you may be contacted to discuss a potential opportunity.
About Us

Központunk a GE Power veresegyházi telephelyén található, ahol jelenleg közel 1400 főt foglalkoztatunk gázturbina alkatrészek gyártása és szervizelése területén. A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.
A Power Services kollégái többnyire közgazdászok, logisztikusok, mérnökök, akiket az a dinamikus multinacionális kultúra inspirál, mely folyamatos továbbfejlődésre, szakmai és egyéni kiteljesedésére sarkall.

Miért jó nálunk dolgozni?
Globális, egyre szélesebb körű tevékenységünk folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosít számodra.
Számos formális és informális fejlődési lehetőséget, önképző köröket, önkéntes programokat találsz nálunk vagy akár Te magad is szervezhetsz.
Mindkét irodánkban kitűnő munkakörülményeket biztosítunk: sportolási lehetőségek (fitness terem, sportpályák, szauna), saját étterem, családbarát szolgáltatások (családbarát szoba, kismama mentoring, rugalmas munkaszervezés, nyári gyermektáborok), egyéb a mindennapjaidat megkönnyítő helybe hozott szolgáltatások (pl. banki és biztosítási tanácsadás, színház- és koncertjegy értékesítés, csekk befizetési lehetőség). A munkábajárást Veresegyházra céges buszjáratok teszik számodra kényelmessé, saját gépkocsi-használat esetén pedig emelt szintű üzemanyag térítést biztosítunk. Támogatjuk az otthonról történő munkavégzést (home office). Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel, felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre.

Facebook: https://www.facebook.com/GEHungary

Twitter: https://twitter.com/geconnections
Linkedin: https://www.linkedin.com/company-beta/1015/
Primary Country

Hungary

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory