Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Praktykant/Analityk w Zespole Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji, Strategy and Transactions

  • Warszawa, POLAND

Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji to doświadczeni specjaliści zajmujący się doradztwem w procesach strukturyzacji i pozyskania finansowania oraz procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw. Współpracujemy zarówno z największymi podmiotami giełdowymi, jak również z przedsiębiorstwami prywatnymi. W zakresie restrukturyzacji wspieramy naszych klientów zarówno na etapie restrukturyzacji sądowej, jak i pozasądowej.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Dołączając do naszego Zespołu weźmiesz udział w projektach wspierających naszych klientów na każdym etapie procesu organizacji finansowania, począwszy od wstępnych analiz i określenia struktury finansowania, poprzez rozmowy i negocjacje z instytucjami finansowymi. Wraz z Zespołem pomożesz ocenić możliwości i opracować skuteczny plan restrukturyzacyjny, pozwalający osiągnąć cele strategiczne firmy, niejednokrotnie korzystając z dostępnych narzędzi analitycznych (np. modele finansowe, prognozy płynnościowe, narzędzia do analizy Big Data).

Twoje główne zadania:
·  Przygotowanie zestawień informacji i ich podsumowanie,
·  Opracowanie danych, wyciąganie wniosków,
·  Przygotowanie wizualizacji analiz, prezentacji,
·  Wsparcie zespołu projektowego przez cały cykl życia projektu doradczego.
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

·  Status studenta III-V roku studiów (Praktykant) lub ukończenie przynajmniej pierwszego stopnia studiów (Analityk) na kierunkach ekonomicznych,
·  Zainteresowanie tematyką corporate finance, w tym finansowania i restrukturyzacji przedsiębiorstw,
·  Zdolności analityczne – analiza danych, rozwiązywanie problemów, wyciąganie wniosków,
·  Umiejętność obsługi MS Excel oraz MS Powerpoint,
·  Dobra znajomość języka angielskiego.
Dodatkowym atutem będzie:

·  Aktywny udział w projektach na studiach,
·  Doświadczenie w zakresie modelowania finansowego,
·  Wcześniejsze doświadczenie w pokrewnych obszarach.
Kogo szukamy: Poszukujemy kandydatów nastawionych na efektywną współpracę z Zespołem z łatwością budujących nowe relacje. Zależy nam na osobach, które dobrze planują swój czas pracy, wychodzą z inicjatywą, są samodzielne w działaniu i chętne do nauki nowych obszarów wiedzy.
Oferujemy:

·  Stałą pracę, jeśli masz tytuł licencjata lub magistra i możesz pracować w pełnym wymiarze godzinowym,
·  Płatne praktyki, jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami i możesz przeznaczyć na praktyki 30 godzin tygodniowo,
·  Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
·  Zdobywanie doświadczenia u boku doświadczonych ekspertów.
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami. Aplikuj i dołącz do nas! EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem. strong

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory