Expires soon Ernst & Young

Praktykantka/Praktykant w Zespole Cybersecurity, Consulting, Warszawa

  • POLAND
  • IT development

Dział Cyberbezpieczeństwa EY zbudował w Polsce unikalne w regionie centrum kompetencji – Advanced Security Center – świadczące bogaty wachlarz usług doradczych i audytowych w zakresie technicznego bezpieczeństwa informatycznego i przeciwdziałania cyberprzestępczości.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zespół polskich ekspertów zrealizował już kilkaset projektów z obszaru bezpieczeństwa informatycznego dla klientów z wielu branż w Polsce i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem tych usług, szukamy ambitnych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

Twoje główne zadania:
·  testy penetracyjne aplikacji i infrastruktury sieciowej IT/OT,
·  testy socjotechniczne i bezpieczeństwa fizycznego,
·  przeglądy systemów IT pod kątem bezpieczeństwa konfiguracji oprogramowania,
·  przeglądy kodu źródłowego oraz procesów wytwarzania oprogramowania,
·  analizy zdolności organizacji do obrony przed cyberatakami,
·  symulacje ataków typu Advanced Persistent Threat,
·  analiza złośliwego oprogramowania,
·  kompleksowe audyty bezpieczeństwa środowisk IT,
·  rozwój programów budowania świadomości bezpieczeństwa IT.
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

·  solidnych podstaw wiedzy i umiejętności z obszaru IT (sieci komputerowe, systemy operacyjne Windows i Linux, programowanie),
·  chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,
·  umiejętności kreatywnego, logicznego i nieszablonowego myślenia,
·  zdolności analitycznych,
·  dobrych wyników na studiach,
·  bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,
·  umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
Twoim dodatkowym atutem będzie:

·  wiedza z obszaru bezpieczeństwa dot. sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji,
·  znajomość rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa IT (firewall, IDS/IPS, SIEM, WAF, UTM, DLP),
·  doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu aplikacji webowych lub mobilnych,
·  doświadczenie w administracji systemami informatycznymi i sieciami komputerowymi,
·  doświadczenie w tworzeniu skryptów systemowych.
Oferujemy:
·  Pracę w zgranym zespole, złożonym z profesjonalistów o różnorodnym doświadczeniu,
·  Miłą atmosferę pracy,
·  Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w zespołach projektowych,
·  Możliwość szerokiego rozwoju kompetencji, w ramach różnych ścieżek kariery,
·  Dla studentów - płatne praktyki,
·  Dla absolwentów - umowę o pracę
·  Elastyczny czas pracy, umożliwiających połączenie pracy ze studiami.
a także:
·  kwalifikacje oraz certyfikaty
·  indywidulną mapę szkoleń
·  elastyczny czas i miejsce pracy
·  dedykowanego Career Counselora
·  program EY Care & Wellness
·  biuro w prestiżowej lokalizacji
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 280 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory