Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Praktykanci i Asystenci – Dział Audytu – Rekrutacja 2020, Łódź

  • POLAND

Dział Audytu w EY Polska to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu. Odkryjesz świat przedsiębiorczości pracując dla klientów z różnych branż – od produkcji czekoladek, leków, czy wytopu stali, przez działania systemów billingowych oraz telewizji, aż do rozdania nagród w Plebiscycie na Sportowca Roku czy na Najlepszy Plakat. Skala i charakter działalności naszych klientów sprawi, że zyskasz u nas bogate doświadczanie, pomagając firmom właściwie odzwierciedlić obraz ich aktualnej sytuacji w sprawozdaniu finansowym.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zapewniamy doświadczenia i możliwości rozwoju, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał. Będziesz częścią zespołu, w którym w szczegółach poznasz, jak działają współczesne przedsiębiorstwa i będziesz mieć realny wpływ na usprawnienia w ich codziennej działalności biznesowej. Zdobędziesz umiejętności i uznane kwalifikacje w zakresie finansów, jednocześnie budując sieć unikalnych relacji biznesowych, które zaprocentują w przyszłości. Wspieramy Cię także w zdobywaniu prestiżowych kwalifikacji z zakresu finansów i rachunkowości - Biegłego Rewidenta lub ACCA przy wsparciu trenerów z renomowanej EY Academy of Business. To Ty wybierasz jakie kwalifikacje chcesz u nas zdobyć.

Twoje główne zadania:

·  Analiza sprawozdań finansowych przedsiębiorstw będących przedmiotem audytu
·  Wnikliwa obserwacja i zrozumienie procesów biznesowych funkcjonujących w audytowanych spółkach
·  Codzienna współpraca z naszymi klientami w ich siedzibach oraz z międzynarodową siecią biur EY
·  Weryfikacja wiarygodności dokumentacji finansowej audytowanych spółek
·  Wyciąganie wniosków z przeanalizowanych obszarów działalności przedsiębiorstwa
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

·  Zainteresowanie specyfiką pracy, analizowanie bieżących wydarzeń gospodarczych
·  Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
·  Gotowość do kilkudniowych podróży służbowych
·  Dobra znajomość języka angielskiego
Twoim dodatkowym atutem będzie:

·  Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
Kogo szukamy: Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku, posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji i lubisz pracować w zespole projektowym - czekamy właśnie na Ciebie!
Oferujemy:
·  Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
·  Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra
a także:
·  Kwalifikacje z zakresu finansów oraz możliwość uzyskania uznanych certyfikatów (Biegły Rewident, ACCA – Ty wybierasz ścieżkę)
·  MyMap - samodzielnie wybierz szkolenia menedżerskie i stwórz program szyty na miarę
·  Dodatkowo ponad 2000 szkoleń online na Udemy for Business
·  Elastyczny czas i miejsce pracy – dostosuj je do swoich potrzeb
·  Dedykowany Career Counselor, który czuwa nad Twoim rozwojem
·  Program benefitów EY Care & Wellness. Masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenia – mamy zbyt wiele benefitów, by zmieściły się w tym ogłoszeniu😊
·  Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z know-how i finansowania
·  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 280 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory