Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Operator/Montażysta filmowy, Warszawa

  • POLAND

W EY łączymy nowe technologie, angażujące podejście oparte na otwartości i współpracy oraz wiedzę i doświadczenia z wielu dziedzin i rynków. Dzięki temu w krótkim czasie wypracowujemy plan działania, niezależnie od tego czy celem naszych klientów jest rozwój firmy, jej przekształcenie czy fundamentalna zmiana modelu biznesowego. Stosujemy sprawdzone metody warsztatowe współpracy pobudzające kreatywność i rozumiemy nowe technologie.

Możliwości, które na Ciebie czekają:
Żyjemy w czasach innowacji, gdy technologie cyfrowe zmieniają każdy aspekt naszego działania. Otwierają one nowe możliwości, oddziałując na każdą jednostkę, organizację, firmę czy urząd. Wierzymy, że nasi klienci potrzebują doradców zdolnych spojrzeć z szerszej perspektywy, aby w świecie równie ciekawym, co nieprzewidywalnym znaleźć realne możliwości działania. Szukamy rozwiązań, odpowiadając na pytania o rozwój i transformację biznesu w świecie, w którym zmieniają się oczekiwania klientów, model działania i technologia. Dołączając do nas zdobędziesz możliwość uczestnictwa w tych właśnie działaniach.

Twoje główne zadania:

·  Tworzenie materiałów filmowych i grafiki na potrzeby komunikacji marketingowej firmy
·  Rejestracja, post produkcja oraz publikacja materiałów video
·  Dbanie o spójność przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej firmy

Umiejętności, które wykorzystasz:

·  bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (w szczególności Premiere Pro, After Effects i Audition) w środowisku MS Windows
·  bardzo dobra znajomość sprzętu video, audio oraz oświetleniowego
·  umiejętność stosowania wytycznych dot. prezentacji marki w przygotowywanych materiałach
·  współpraca z zespołem przy tworzeniu materiałów multimedialnych
·  dobra znajomość języka angielskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

·  doświadczenie w rejestracji i montażu materiału audio-video na potrzeby komunikacji marketingowej
·  przygotowywanie materiałów różnego typu (wywiady, „setki”, reportaże z wydarzeń, klipy marketingowe)

Docenimy również:

·  doświadczenie w realizacji streamingów
·  umiejętność przygotowywania animacji marketingowych
·  doświadczenie w międzynarodowym środowisku
·  zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami, technologiami i aktualnymi trendami rynkowymi

Pasujesz do nas, jeśli:

Jesteś osobą kreatywną, którą cechuje pomysłowość w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobre umiejętności organizacyjne, samodzielność, zdecydowanie oraz ukierunkowania na realizację celów.

Oferujemy:

·  stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B
·  pracę w młodym, dynamicznym zespole
·  udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach: o zdobywaniu różnorodnych doświadczeń, o spersonalizowanym programie kursów i szkoleń, o coachingu i mentoringu

a także:

·  najlepsza praktyczna szkoła biznesu
·  różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
·  Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
·  indywidulna mapa szkoleń
·  elastyczny czas i miejsce pracy
·  dedykowany Career Counselor
·  program EY Care & Wellness
·  biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory