Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Analityk- Doradztwo Biznesowe - Zarządzanie Ryzykiem Biznesowym, Audyt, Kontrola Wewnętrzna- Warszawa

  • Warsaw (Warszawa)
  • Marketing

Job description

Praca w EY

W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Wszystko to odbywa się w atmosferze rzetelności i w ramach współpracy z największymi firmami. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym. Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.

Dział Zarządzania Ryzykiem Biznesowym

Dział Zarządzania Ryzykiem Biznesowym EY w Polsce pracuje z czołowymi międzynarodowymi i polskimi przedsiębiorstwami, prowadząc projekty doradcze i audytowe w zakresie:

·  kompleksowego projektowania i wdrażania systemów zarządzania ryzykiem oraz rozwiązań przynoszących wartość ze skutecznego procesu zarządzania ryzykiem w codziennej działalności organizacji,
·  projektowania, rozwijamy i wspierania funkcji audytu wewnętrznego w organizacjach w celu rozbudowy ich kompetencji oraz przygotowania do pełnienia roli strategicznego doradcy dla zarządów i kierownictwa,
·  realizacji audytów procesów, projektów, organizacji lub kluczowych transakcji realizowanych przez klientów,
·  projektowania optymalnych, zintegrowanych z pozostałymi funkcjami organizacji systemów kontroli wewnętrznej,
·  wspierania klientów notowanych na giełdzie oraz klientów, których spółki nie są notowane na giełdzie, ale o wysokim poziomie oczekiwań inwestorów wobec Ładu Korporacyjnego w projektowaniu oraz ocenie poszczególnych elementów Ładu Korporacyjnego.

Dział oferuje możliwość poznania różnych branż, firm i grup kapitałowych, a także stosowanych w nich metod zarządzania organizacją, procesami i ryzykiem biznesowym.

Zakres zadań:

Realizacja projektów doradczych i audytowych z zakresu zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej, Ładu Korporacyjnego i zarządzania procesami w ramach EY Polska oraz w ramach międzynarodowych zespołów projektowych EY i zespołów klienta w Polsce i za granicą.

·  umiejętności analizowania procesów gospodarczych i działalności organizacji,
·  bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego w mowie i piśmie;
·  bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania;
·  dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zawodowe w firmie audytorsko-doradcze, zespole zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego lub procesami;

Oferujemy:

·  możliwości długoterminowego rozwoju;
·  pełną wyzwań pracę w wiodącej międzynarodowej firmie doradczej;
·  pracę w międzynarodowych zespołach projektowych oraz w zagranicznych projektach;
·  możliwość zdobywania międzynarodowych kwalifikacji (CIA, CRMA).
·  stabilne warunki wynagrodzenia – umowa o pracę; bogaty pakiet socjalny EY Care & Wellness obejmujący ubezpieczenie, opiekę medyczną oraz liczne zniżki na aktywności sportowe i wydarzenia kulturalne

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz dołączenie życiorysu.

O EY:

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również  największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory