Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Analityczka/Analityk w Technology Consulting , Warszawa

  • Warszawa, POLAND

Zależy Ci na tym, aby pomagać największym firmom na całym świecie w szukaniu odpowiedzi na strategiczne pytania dotyczące technologii, które wykorzystują lub planują wykorzystać w przyszłości? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób technologia może nie tylko wspierać realizację strategii biznesowej, ale też rewolucjonizować sposób działania przedsiębiorstw? Jesteś zainteresowana/-y udziałem w projektach transformacyjnych, realizowanych w międzynarodowym środowisku, ramię w ramię z top managementem spółek, które wspieramy? Lubisz wyzwania i nie boisz się dynamicznie zmieniającego się otoczenia? Zapraszamy do spróbowania sił w rekrutacji do zespołu IT Advisory.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

W naszym zespole będziesz mieć okazję rozpocząć swoją karierę zawodową w gronie chętnie dzielących się wiedzą specjalistów, realizujących na co dzień bardzo zróżnicowane projekty. To świetna okazja dla osób, które są zainteresowane doradztwem technologicznym i jednocześnie chcą budować sobie szerszą perspektywę na rynek usług IT. W ramach pracy w naszym zespole będziesz mieć możliwość rozwoju w ramach indywidualnie budowanej ścieżki zorientowanej na zarządzanie projektami IT.

Twoje główne zadania:

·  Analiza dokumentacji przekazywanej przez klienta,
·  Badania rynkowe,
·  Zarządzanie i konfiguracja narzędzia Jira dla wskazanych projektów doradczych,
·  Nadzorowanie realizacji wskazanych projektów doradczych,
·  Współorganizowanie i współprowadzenie warsztatów/telekonferencji z Klientami, tworzenie podsumowań,
·  Tworzenie zestawień analitycznych i prezentacji,
·  Modelowanie danych,
·  Bieżące wsparcie w pracy konsultantów i menedżerów.
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

·  Ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów z chęcią nawiązania dłuższej współpracy,
·  Pierwsze doświadczenia w pełnieniu podobnej roli
·  Znajomość pakietu MS Office,
·  Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie. Wskazana znajomość angielskiego technicznego,
·  Zainteresowanie nowymi technologiami i zasadami ich działania – nie tylko od strony technicznej, ale również z perspektywy modelu biznesowego, który za nimi stoi.
Twoim dodatkowym atutem będzie:

·  Znajomość narzędzia Jira
·  Wszelkie doświadczenie w pracy w firmach doradczych lub IT na rynku,
·  Znajomość metodyk zarządzania projektami, certyfikaty poświadczające kompetencje (np. PRINCE2, AgilePM, TOGAF).
Kogo szukamy: Szukamy osób zmotywowanych do realizacji projektów stanowiących istotne wyzwanie i zdeterminowanych do tego, by w sposób ciągły zdobywać zróżnicowaną wiedzę i doświadczenie. Idealni kandydaci muszą mieć poczucie odpowiedzialności za powierzane im zadania, być doskonale zorganizowani.
Oferujemy:
·  Możliwość dynamicznego rozwoju podczas realizacji zróżnicowanych projektów,
·  Przesympatyczne koleżeństwo, na którym zawsze można polegać
·  Jak już chwilę u nas popracujesz - możliwość tworzenia wizji rozwoju i transformowania największych organizacji na świecie
a także:
·  kwalifikacje oraz certyfikaty
·  indywidulną mapę szkoleń
·  elastyczny czas i miejsce pracy
·  dedykowanego Career Counselora
·  program EY Care & Wellness i owoce w biurze
·  biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory