Offers “DANONE”

Expires soon DANONE

Kierownik Techniczny

  • POLAND

Job description

AT A GLANCE, YOU WILL

Experience #lifeatdanone

Work with many brands

About the job

O Pracy

Aktualnie, do zakładu produkcyjnego Żywiec Zdrój, zlokalizowanego w Rzeniszowie, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko  Kierownika Technicznego.

Zakres obowiązków:

·  Zarządzanie, rozwój i budowanie zaangażowania podległego zespołu (9 osób), w tym zarządzanie poprzez cele indywidualne
·  Definiowanie, planowanie i nadzór nad realizacją programów prewencji, remontów oraz modernizacji maszyn, urządzeń i instalacji
·  Zarządzanie parkiem maszyn oraz jego optymalizacją pod kątem wydajności operacyjnej i efektywności kosztowej orazzarządzanie infrastrukturą całego zakładu
·  Koordynacja i zarządzanie projektami inwestycyjnymi, infrastrukturalnymi oraz optymalizacyjnymi
·  Budowanie kultury efektywnego rozwiązywania problemów w zakładzie, silny rozwój działań o charakterze prewencyjnym
·  Planowanie i zarządzanie budżetem działu technicznego
·  Udział w podejmowaniu decyzji o strategicznym znaczeniu (np. proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych), ciągłe doskonalenie procesów technicznych
·  Przygotowanie i nadzór nad realizacją projektów i wydatków CAPEX
·  Odpowiedzialność za zużycie energii w zakładzie produkcyjnym oraz proponowanie rozwiązań oszczędnościowych

About you

O Tobie

Wymagania:

·  Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem technicznym (preferowane doświadczenie w branży FMCG)
·  Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami technicznymi (inwestycyjnymi, infrastrukturalne, wdrożeniowe, optymalizacyjne) z zakresu prewencji utrzymania ruchu
·  Komunikatywna znajomość języka angielskiego
·  Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (zarządzanie przez cele, delegowanie, egzekwowanie, rozwój i motywowanie pracowników)
·  Umiejętność strategicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów i wdrażaniu modernizacji
·  Wiedza z zakresu prewencji i predykcji w dziale utrzymania ruchu, automatyki, zarządzania częściami zamiennymi oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań z zakresu utrzymania ruchu i zarządzanie infrastrukturą
·  Znajomość narzędzi Lean, znajomość PM
·  Proaktywność w działaniu, inicjatywa, samodzielność

About us

Oferujemy:

·  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz premię roczną
·  Dostęp do benefitów, które oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do karty Multisport
·  Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku, pełnym ciekawych wyzwań
·  Możliwość samodzielnego kreowania i rozwoju obszaru produkcji oraz swobodę w realizowaniu inicjatyw, projektów czy optymalizacji.
·  Stawiamy na rozwój naszych pracowników! Całoroczny cykl Talent Development Plan pomoże określić Twój indywidualny plan rozwoju w naszej organizacji – jednak pamiętaj, że stawiamy na Twoją inicjatywę!

Co dalej?

Po kliknięciu w „Aplikuj” założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV. Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, a następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, a następnie zaprosimy Cię na spotkanie z przełożonym.

Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Żywiec-Zdrój S.A. z siedzibą w Cięcinie (ul. Św. Katarzyny 187, 34-350 Węgierska Górka).

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory