Offers “Aviva”

34 days agoAviva

Starszy Programista Java

  • Warszawa (Warszawa)

Job description

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Twój zakres obowiązków:

·  Analiza, programowanie i refactoring kodu w aplikacjach obsługowych i integracyjnych (m.in. Java, PostreSQL)
·  Dostarczanie kodu niezawodnego, wysokiej jakości i łatwego w utrzymaniu
·  Współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i programistami w ramach pracy w cross funkcjonalnym zespole
·  Przygotowywanie projektu technicznego tworzonego oprogramowania
·  Rozwiązywanie problemów technicznych
·  Budowanie testów automatycznych
·  Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za funkcjonowanie środowiska produkcyjnego
·  Aktywny udział w procesie wyszukiwania i testowania nowych rozwiązań
·  Proponowanie i realizacja usprawnień, wdrażanie w zespole usprawnień wypracowanych przez organizację

Nasze wymagania:

·  Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
·  Bardzo dobrze znasz i masz praktyczne doświadczenie w  tworzeniu / modyfikacji  oprogramowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (PostgreSQL) oraz języka obiektowego Java
·  Posiadasz przekrojową wiedzę na temat technologii informatycznych, lubisz zgłębiać nowinki na tym polu
·  Bardzo dobrze znasz framework Spring
·  Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
·  Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
·  Potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole oraz dokładnie realizujesz zadania
·  Wykształcenie wyższe (preferowane studia o profilu IT)
·  Komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

·  Znajomość programów/narzędzi: Jira
·  Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

To oferujemy:

·  Umowy o pracę lub B2B
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów
·  Możliwość pracy zdalnej
·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Zdalne konsultacje medyczne
·  Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
·  Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)
·  Programy wellbeingowe
·  Dostęp do platform e-learningowych
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory