Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Specjalista ds. Informatycznego Wsparcia Użytkowników

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

·  Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń/reklamacji od użytkowników
·  Diagnozowanie zgłoszenia
·  Monitorowanie i eskalowanie zgłoszeń
·  Zarządzanie zgłoszeniami włącznie z zamknięciem i weryfikacją
·  Komunikowanie planowanych lub krótkoterminowych zmian
·  Dostarczanie kierownictwu informacji i rekomendacji dotyczących usprawnień w świadczeniu usług
·  Identyfikowanie problemów oraz przyczynianie się do ich rozwiązań
·  Administrowanie dostępami do systemów/aplikacji
·  Weryfikowanie niezbędnych autoryzacji i akceptacji zgłoszonych zamówień na dostępy
·  Współpraca z użytkownikami, działami wsparcia
·  Przygotowywanie zestawień i raportów dostępów dla systemów/aplikacji
·  Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
·  Uczestniczenie w projektach informatycznych

Dla nas ważne są:

·  Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
·  Biegła znajomość języka angielskiego
·  Doświadczenie w utrzymywaniu i monitorowaniu bezpieczeństwa środowiska pracy użytkownika
·  Doświadczenie w obsłudze narzędzi SCCM, WSUS, pisanie skryptów, automatyzacja instalacji oprogramowania na stacjach, zdalna instalacja i łatania luk systemowych, obsługa systemów antywirusowych na poziomie administratorskim
·  Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, bezpieczeństwem środowisk Windows
·  Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych
·  Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

·  Umowa o pracę
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

·  Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Program akcji pracowniczych
·  Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
·  Możliwość pracy zdalnej
·  Dostęp do platfom e-learningowych
·  Brak oficjalnego dress code’u
·  Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory