Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Specjalista ds. Aktuarialnych

  • Warsaw, POLAND

Job description

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie Aviva Services Excellence Centre – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Twój zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu pracującego na rzecz rynku UK w szczególności:

modelowanie zmian w modelach aktuarialnych dla produktów rentowych

testowanie nowych rozwiązań w modelach aktuarialnych i ich dokumentowanie

wykonywanie  analiz na portfelu wraz z rekomendacjami biznesowymi

walidacja danych między systemami administracyjnymi i analiza zmian wyników

wsparcie zespołów projektowych w zadaniach związanych z migracją produktów rentowych

przygotowywaniu raportów/sprawdzeń wyników z modeli Aviva

Nasze wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia w aktuariacie spółki życiowej, mile widziane doświadczenie w modelowaniu aktuarialnym;

Wykształcenie wyższe kierunku matematyka, ekonomia, statystyka, metody ilościowe w ekonomii lub pokrewne;

Zainteresowanie i wiedza z tematyki aktuarialnej

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Znajomość podstaw programowania (VBA, R, SQL) mile widziana;

Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność;

Pozytywne nastawienie do pracy z partnerem biznesowym i pracy zespołowej

W Aviva Services Excellence Centre zapewniamy:

Umowę o pracę

Bonus roczny

Prywatną opiekę medyczną (ENEL-MED)

Zdalne konsultacje psychologiczne

Kafeteryjny system benefitów (m.in. MultiSport)

Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie:

- urlop bobasowy – 6 tygodni urlopu dla drugiego rodzica

- skrócony czas pracy po powrocie z urlopów związanych z rodzicielstwem

Ubezpieczenia grupowe opłacane przez pracodawcę

Możliwość zakupu akcji pracowniczych

Dostęp do platformy rozwojowej

Urlop wolontariusza

Wewnętrzy program rekomendacji pracowników

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

Atrakcyjna lokalizacja biura - Gdański Business Center

Dodatkowe uprawnienia dla osób z niepełnosprawnością - Praca Bez Barier

Środowisko pracy wspierające różnorodność - Karta Różnorodności

Widzisz już siebie w Aviva Services Excellence Centre ? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory