Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Scrum Master (Aviva Polska) Scrum Master Scrum Master

  • Warszawa (Warszawa)

Job description

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub  kogoś z Twoich znajomych?

Scrum Master

Twój zakres obowiązków:

·  Odpowiedzialność za zrozumienie i poszanowanie zwinnych wartości w organizacji.
·  Inicjowanie i wdrażanie zmian w całej organizacji prowadzących do zwiększenia produktywności zespołów.
·  Wsparcie zespołów w zakresie stosowania technik zarządzania Backlogiem Produktu, jego porządkowania i maksymalizowania jego wartości
·  Wspieranie zespołów w zakresie transparentności na temat postępu prac
·  Dbanie o rozwój i działanie zespołów zgodnie z praktykami zwinnymi oraz kierunkami, zasadami, standardami i procedurami przyjętymi w Aviva.
·  Odpowiedzialność za efektywność zespołu, proponowanie mierników wspierających zespół w wyciąganiu wniosków i proponowaniu ulepszeń sposobu pracy celem zwiększenia efektywności i osiągnięcia lepszego poziomu sprawności zespołu.
·  Dbanie o wellbeing i integrację wszystkich członków zespołów.
·  Wsparcie w eliminacji przeszkód ograniczających postępy zespołów, z którymi zespóły nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie na obecnym etapie rozwoju.
·  Wsparcie zespołów w dążeniu do stałości, samoorganizacji i między funkcjonalności.
·  Przewodzenie we wdrażaniu praktyk zwinnych/Dev Ops w tych częściach organizacji, gdzie jeszcze nie są w pełni zrozumiałe i zaadoptowane.

Nasze wymagania:

·  Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z zespołami pracującymi we frameworku Scrum na stanowsku Scrum Master lub podobnym stanowisku
·  System wartości nastawiony na współpracę, szacunek, otwartość, poszukiwanie rozwiązań win-win
·  Holistyczne spojrzenie na cały ekosystem wytwórczy
·  Dobra znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence
·  Certyfikat PSM I lub CSM

Dodatkowym atutem będą:

·  Certyfikat PSM II
·  Doświadczenie w pracach wspierających transformację zwinną.
·  Doświadczenie w pracy z zespołami z zastosowaniem innych szkieletów niż Scrum
·  Doświadczenie w pracy w kulturze i z praktykami Dev Ops

To oferujemy:

·  Umowa o pracę
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów
·  Możliwość pracy zdalnej
·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Zdalne konsultacje medyczne
·  Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
·  Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)
·  Programy wellbeingowe
·  Dostęp do platform e-learningowych
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Gratyfikacja za rekomendacje: Kategoria II

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory