Offers “Aviva”

35 days agoAviva

Młodszy Analityk Wsparcia Technicznego

  • Warszawa (Warszawa)

Job description

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu wsparcia aplikacji.

Zespól wspiera sześć aplikacji SAP, które zlokalizowane są w Wielkiej Brytanii. Godziny pracy w jakich wsparcie jest wymagane to 9 – 19 polskiego czasu, jednakże my zaczynamy prace już od 8 rano, pracując w trzech różnych zmianach. Wspieramy głównie użytkowników z UK, jednakże aplikacje są używane od Azji po Kanadę.

Jednym z ważnych zadań zespołu jest wsparcie dwóch krytycznych cykli raportowych, w których wykorzystywane są wspierane przez nas aplikacje.

Twój zakres obowiązków:

·  Obsługa problemów biznesowych i zapytań
·  Zarządzanie dostępem użytkowników
·  Administracja i konfiguracja aplikacji do raportowania finansowego
·  Konserwacja aplikacji (aktualizacje, zmiany, łatki, poprawki podatności)
·  Coroczne testy DR środowisk
·  Wsparcia i administracja aplikacji w AWS
·  Prowadzenie problemów technicznych w kierunku zamknięcia
·  Testy aplikacyjne
·  Zarządzanie certyfikatami
·  Współpraca z zewnętrznymi dostawcami
·  Utrzymywanie zgodności usług ze standardami Aviva, takimi jak proces kontroli dostępu AGC IT (ACDS), dokument kontroli dostępu do systemów (SACD) i cykl rozwoju systemu (SDLC)
·  Tworzenie procedur, raportów i dokumentacji
·  Budowanie bazy wiedzy

Nasze wymagania:

·  Zrozumienie następujących technologii: Jira, zapytania SQL (MSSQL i Oracle), znajomość języka skryptowego (np. Bash, PowerShell, Java), platforma kontroli wersji (np. Git)
·  Znajomość usług sieciowych i doświadczenie w protokołach takich jak HTTP, TCP / IP​​
·  Dodatkowym atutem będzie znajomość chmury AWS
·  Doświadczenie we wspieraniu / rozwiązywaniu problemów w aplikacjach i serwerach
·  Możliwość zarządzania wieloma aplikacjami i powiązanymi infrastrukturami oraz pracy z nimi
·  Możliwość dostosowania się do zmian infrastruktury systemu i szybkiego uczenia się nowych systemów
·  Umiejętność pracy pod dużą presją
·  Biegła znajomość języka angielskiego
·  Otwartość na różnorodność

To oferujemy:

·  Umowa o pracę
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów
·  Możliwość pracy zdalnej
·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Zdalne konsultacje medyczne
·  Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)
·  Programy wellbeingowe
·  Dostęp do platform e-learningowych
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory