Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Menedżer ds. Audytu Wewnętrznego IT

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Prowadzenie przeglądów audytowych w obszarze IT w spółkach Avivy w Polsce, na Litwie oraz w ramach projektów międzynarodowych
  • Przygotowywanie i dostarczane wysokiej jakości działań weryfikujących w badanych obszarach
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania przydzielonych zasobów na poszczególnych audytach
  • Wsparcie Dyrektora Działu oraz Head of Internal Audit IT w zakresie planowania kolejnych przeglądów
  • Wsparcie Dyrektora działu w raportowaniu na Komitety Audytu
  • Kontrola jakości zaplanowanych i wykonywanych przeglądów audytowych
  • Budowanie relacji ze strategicznymi partnerami Avivy w Polsce oraz za granicą (m.in Zarządami, kadrą menedżerską, regulatorami, zewnętrznymi audytorami oraz zespołami specjalistycznymi)
  • Monitorowanie bieżących zmian w sektorze ubezpieczeń oraz analizowane ich wpływu na biznes Avivy w Polsce oraz na plany audytów

Dla nas ważne są:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu audytów IT, w tym IT security
  • Znajomość sektora ubezpieczeń, finansów lub aktuariatu oraz kwalifikacje CISA będą Twoim dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym
  • Doskonała organizacja pracy oraz proaktywne kreowanie rozwiązań
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory