Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Specjalista ds. Floty Samochodowej

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Obsługa procesów operacyjnych dotyczących floty samochodowej w tym terminowe zapewnienie przeglądów technicznych i serwisu
  • Wsparcie procesów zakupowych pojazdów oraz materiałów eksploatacyjnych, usług serwisowania, rozbudowy i modernizacji floty
  • Rozliczanie kosztów zakupu nowych aut oraz użytkowania posiadanych pojazdów
  • Raportowanie czynności i opracowywanie analiz
  • Racjonalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej oraz usprawnianie procesów w tym zakresie
  • Doradztwo przy ustalaniu standardu wyposażenia samochodów flotowych
  • Zarządzanie autami poolowymi
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Prowadzenie dokumentacji flotowej
  • Rozliczanie kosztów paliwa
  • Nadzór nad przestrzeganiem polityki samochodowej
  • Profesjonalne wsparcie Użytkowników samochodów firmowych w zakresie naprawy samochodów i obsługi wszelkich spraw technicznych
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych
  • Organizacja i nadzór nad sezonową wymianą opon
  • Aktualizacja bazy danych floty samochodowej
  • Realizacja procesu wyboru ubezpieczenia flotowego
  • Weryfikacja kosztów związanych z utrzymaniem floty samochodowej
  • Realizacja sprawa urzędowych związanych z flotą
  • Wdrażanie narzędzi wspierających zarządzenie flotą (program do zarządzania flotą, GPS, inne)

Dla nas ważne są:

  • Minimum rocznie doświadczenie w zakresie administrowania flotą pojazdów lub w zakresie wsparcia procesów zakupowych
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją samochodów
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Umiejętność sporządzania okresowych statystyk, raportów, zestawień
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na zmiany
  • Duża samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Zdolność zarządzania czasem i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory