Offers “Aviva”

37 days agoAviva

Analityk Biznesowy

  • Warszawa (Warszawa)

Job description

C ześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub  kogoś z Twoich znajomych?

Twój zakres obowiązków:

·  Identyfikacja i zbieranie wymagań biznesowych od poszczególnych obszarów i interesariuszy Santander Aviva, Aviva Polska oraz Santander Bank Polska
·  Wsparcie przy planowaniu kalendarza wdrożeń w systemach produkcyjnych dla Spółek Santander Aviva
·  Odpowiedzialność za jakość wdrożeń w systemach produkcyjnych w tym za wykonywane testy i odbiory biznesowe
·  Tworzenie dokumentacji projektowej oraz wymagań
·  Udział w tworzeniu dokumentów produktowych (wnioski, listy) oraz dbałość o właściwą implementację w systemach produkcyjnych
·  Współpraca w developerami, konsultacje merytoryczne, projektowanie zmian w nowym modelu wytwarzania zmiany – Agile

Nasze wymagania:

·  Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej
·  Znajomość narzędzi do pracy projektowej: Jira, Confluence
·  Bardzo dobra znajomość MS Office
·  Umiejętność pracy w metodyce Agile / Scrum
·  Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
·  Samodzielność oraz odpowiedzialność
·  Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
·  Chęć i szybkość uczenia się, otwartość na feedback
·  Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
·  Otwartość na różnorodność

To oferujemy:

·  Umowa o pracę
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów
·  Możliwość pracy zdalnej
·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Zdalne konsultacje medyczne
·  Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
·  Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)
·  Programy wellbeingowe
·  Dostęp do platform e-learningowych
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory